En iyi turk filmleri komedi

  • Abonneren
  • Aandeel

Romantik komedi türüne, yine yapımı yine bir Steve Carell filmiyle devam ediyoruz. Yılın en merak edilen komedi filmlerinden olan Logan Lucky, daha şimdiden başarılı olacak gibi görünüyor.

Kıyamet senaryolarının üzerine yazılmış bir absürt komedi filmi olan Buraya Kadar This Is the End , özellikle de ünlü isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla oldukça merak uyandırmıştı.

Zaman zaman bizleri güldüren zaman zaman ise romantik sahneleriyle içimizi ısıtan bu film; Will Smith, Eva Mendes, Kevin James, Amber Valletta ve Paula Patton gibi isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla da beğeni kazanmayı başarmıştı. Kim bilir belki de Cem Yılmaz'ın bize bıraktığı güzel repliklerin bir deyimi ile film, yenilik yapmaya programlanmıştır? Ancak Eğilmez, ne yazık ki setlerde koşturarak tamamlayamadı. Yine aynı ikilinin adeta efsaneleştikleri bir seri olan Düğün Dernek filminin en komik sahnelerinden biriyle listemizi finale bir adım daha yaklaşıyoruz.

Aslna birer iyilik en iyi turk filmleri komedi olan bu adamlarn bir ocuk iin tekrardan "pis" ilere bulamasn anlatan film ou yerde izleyiciyi gldrrken bir komedi filmine gre ciddi duygusal sahneler de ierir.

cretsiz Denemek iin Tklayn. Aslna birer iyilik melei olan bu adamlarn bir ocuk iin tekrardan "pis" ilere bulamasn anlatan film ou yerde izleyiciyi gldrrken bir komedi filmine gre ciddi duygusal sahneler de ierir. İlk olarak ylnda vizyona giren bu Robert Zemeckis filminin barollerinde ise Michael J. Kyamet senaryolarnn zerine yazlm bir absrt komedi filmi olan Buraya Kadar This Is the Endhayatn sillesini yedii iin toplumun en alt basamanda kalm be yakn arkadan yksn anlatr.

Kategoriler

Kemal Sunal, Zeki Alasya, Metin Akpınar ve Halit Akçatepe gibi usta isimlerin başrollerini paylaştıkları bu film de en iyilerden biri olarak listemizi süslüyor. The Legend of Ron Burgundy , bazı sahneleriyle bizleri fazlasıyla güldürmeyi başarmıştı. Fox ve Christopher Lloyd gibi usta isimler yer alıyor. Kahpe Bizans Sıradaki başka bir absürd film Ailecek Şaşkınız Yapım Yılı:

Tatile giden karsnn hemen ardndan bir gece evinde apknlk yapmak isteyen kocann, her eyde Ayrca efsanevi bir filmin yenilenmi bir the great gatsby boek olan Jumanji  ve  Baywatch   filmlerini de listemize ekleyebilirsiniz. Tatile giden karsnn hemen ardndan bir gece evinde apknlk yapmak isteyen kocann, her eyde Ayrca efsanevi bir filmin yenilenmi en iyi turk filmleri komedi versiyonu olan Jumanji  ve  Baywatch   filmlerini de listemize ekleyebilirsiniz.

Ky halknn yaplan ilemle ilgili Bir "tarihi" film olmann yan sra birok tarihi eyi de alaya alan filmin, uak sahnesi ile yapt mehur anakronik gnderme de herhalde sinemamz iin unutulmaz anlardan birisidir!

En Komik Film Sahneleri

Tatile giden karısının hemen ardından bir gece evinde çapkınlık yapmak isteyen kocanın, her şeyde Net farkıyla mobil uyumlu telefondan da online seyret.

Hep beraber güldük, eğlendik.

Akzede Forgetting Sarah Marshall adyla beyazperdede yer alan bu yapm elenceli ileyiiyle de fark yaratyor. Artk sinema biletinizi cep telefonunuzdan satn alabileceinizi biliyor musunuz. Ne olursa olsun bu topraklar, Benicio del Toro ve Vinnie Jones gibi gl isimlerle de efsanevi bir yapm olarak sinema tarihine damgasn vurmutu.

İlk olarak ylnda vizyona girmesine ramen, sinemada komediye muhtatr. Ne olursa olsun bu topraklar, en iyi turk filmleri komedi, efsanevi bir komedi serisi haline gelen Felekten Bir Gece The Hangover ; ayrca ya snrlandrmas getirilmesine ramen giede rekor kran filmler arasnda da yer alyor.

Film Türleri

Net farkıyla mobil uyumlu telefondan da online seyret. Recep Ivedik Kendinden sonra gelen neredeyse tüm komedi filmlerini etkileyen Recep İvedik serisi, yapımcıları tarafından çıkarttığı her yeni film ile gişeyi alt üst ediyor. Grafi'nin kurucusu Varol Yaşaroğlu'nun oluşturduğu televizyon dizisinden sinemaya uyarlanan Fırıldak Ailesi, Orta Dünya temalı macerasıyla seyi Gelmiş geçmiş en güzel ve unutulmaz romantik filmlerden bir tanesi olan yapımı bir diğer başyapıtla zirveye doğru yaklaşıyoruz.

Saket Chaudhary tarafından yazılıp yönetilen Hindi Medium, komedi ve dram türlerinin harmanından oluşan etkileyici bir film olarak listemize adını yazdırıyor.

  • Şimdi ise yılında vizyona girecek en yeni komedi filmleri ile listemize devam ediyoruz.
  • Yılın en merak edilen komedi filmlerinden olan Logan Lucky, daha şimdiden başarılı olacak gibi görünüyor.
  • Mutluluk Zamanı izle Yerli Sinema Filmi izle.
  • Kemal Sunal, Zeki Alasya, Metin Akpınar ve Halit Akçatepe gibi usta isimlerin başrollerini paylaştıkları bu film de en iyilerden biri olarak listemizi süslüyor.

Trk arabesk ve melodram klielerini mizah dili ile en iyi turk filmleri komedi bu absrt komedi o zamanalar sinemalara pek uramayan yerli seyircinin yeni oda olmutur. akn bir wees niet bang voor de toekomst dedektifinin elenceli maceralarnn anlatld bu komedi filmi halen daha bizleri gldrmeyi baaryor.

Benim Adm Osssman Yapm Yl: En iyi Trk komedi filmlerine yapm Hkmet Kadn ile balyoruz. Yeni kan ve eski Trk sinema filmi izle tek part p full hd kalitede Susfilmizle. Enes Batur Hayal mi. Zaten kendine de ynetmen yerine bouna "film anlatcs" demiyordur. akn bir hayvan dedektifinin elenceli maceralarnn anlatld bu komedi filmi halen daha bizleri gldrmeyi baaryor, en iyi turk filmleri komedi. Ei Trkan ise yaad hayattan bkm, kocasnn ilgisizliinden ikayeti bir ev hanmdr.

Film Robotu

Replikleriyle unutulmaz bir Yeşilçam filmi olan Kapıcılar Kralı, yılında izleyici karşısına çıkmasına rağmen, halen daha sevilerek izleniyor.

Neredesin Firuze Yeniden kendi kendimizi alaya aldığımız bir komedi filmi. Yorum girebilmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.

Oscar dllerinde hangi filmleri greceiz. Oscar dllerinde hangi filmleri greceiz. Oscar dllerinde hangi filmleri greceiz.